Керівник Київміськбуду заявив про відставку

Керівник Київміськбуду заявив про відставку

Фото: Ігор Кушнір / Facebook

Ігор Кушнір написав заяву про відставку

За результатами останнього аудиту було встановлено зловживань з боку керівництва Київміськбуду, зазначив Ігор Кушнір.

Керівник холдингової компанії Київміськбуд Ігор Кушнір заявив, що йде з посади голови правління – президента компанії після 12 років роботи. Про це він повідомив у Facebook в середу, 20 грудня.

“Київська міська рада ухвалила звіт тимчасової контрольної комісії з питань перевірки діяльності Київміськбуду. Вважаю це остаточною крапкою над “i”, яка знімає будь-які питання щодо правомірності діяльності менеджменту та ситуації в компанії в цілому… Аби уникнути маніпуляцій і пересудів, я прийняв рішення піти з посади голови правління – президента Київміськбуду, якій я присвятив значну частину свого життя”, – написав він.

Кушнір стверджує, що за результатами останнього аудиту було встановлено зловживань з боку керівництва компанії та його особисто.

“Підтверджено, що компанія функціонувала належним чином до появи зовнішніх чинників, які суттєво вплинули не тільки на нас, а й на весь ринок. У висновках аудиту було озвучено чіткі пропозиції щодо виходу із ситуації, яка склалась. Вважаю, втілення цих пропозицій дасть змогу компанії виконати взяті на себе зобов’язання, а інвестори отримають своє житло і не стануть заручниками ситуації”, – резюмував він.

Як відомо, основним акціонером ПрАТ ХК Київміськбуд є Київська міська рада – 80%. За даними Openadtabot, Київміськбуд у 2022 році отримав 35,8 млн гривень чистого збитку проти 4,3 млн гривень чистого прибутку попереднього року. Водночас його виторг зріс на 23% і становив 1,8 млрд гривень.

1

Фото: Ігор Кушнір / Facebook 

Нагадаємо, 6 липня керівник Київміськбуду Ігор Кушнір був відсторонений від виконання обовʼязків. Таке рішення ухвалили на спільному засіданні наглядової ради та правління Київміськбуду. Також було вирішено провести аудит діяльності компанії із залученням однієї з провідних міжнародних аудиторських фірм. Пізніше у Київміськбуді відбулися обшуки.

Раніше стало відомо, що у травні Ігор Кушнір підкорив Еверест разом з дружиною Оксаною. При цьому він покинув територію України з довідкою про інвалідність.

Також журналісти дізналися, що у дружини очільника Київміськбуду є вілла за 20 млн євро на Лазуровому узбережжі Франції.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp