Пенсіонер з Чернівців виграв у лотерею мільйон гривень

Пенсіонер з Чернівців виграв у лотерею мільйон гривень

Фото: pixabay.com

Пенсіонер виграв мільйон гривень

Виграшний квиток він придбав всього за 25 гривень. Чоловік бере участь у лотереях вже 19 років, але це його перший великий виграш.

У неділю, 17 грудня, 65-річний чоловік на ім’я Дмитро став володарем джекпоту в один мільйон гривень. Про це повідомляє прес-служба оператора державних лотерей МСЛ.

За словами переможця, він передбачив, що виграє в лотерею, бо йому це наснилося.

“Звісно уві сні це був не джекпот, але я пам’ятаю, що весь сон я був дуже щасливим. Мені дуже хотілося, щоб цей сон був віщим – так і сталося. З того моменту мені стало дуже щастити, але весь час не вистачало якоїсь однієї цифри, щоб виграти великий приз”, – сказав він.

Чоловік додав, що дізнався про виграш під час прямого ефіру.

“У мене було шість білетів. У перших чотирьох були дрібні виграші. Коли я почав закреслювати числа у п’ятому білеті, я одразу зрозумів, що щось буде, адже один за одним я закреслив всі числа. Проте я не повірив власним очам, вирішив ще раз пересвідчитися, що я мільйонер і звірити номер виграшного білета з тим, що озвучив ведучий. Звісно вони збіглися. І ось це я називаю хороший стрес: радів так, що довелося міряти тиск”, – зізнався Дмитро.

Щодо того, як витратити виграні гроші, переможець вирішив тримати це в секреті.

Раніше повідомлялося, що у Полтаві водій автобуса на ім’я Геннадій Вікторович вдруге став володарем джекпоту.

Українець виграв мільйон в лотерею, однак його не можуть знайти

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp