Favbet відкрив перший в Україні ліцензійний букмекерський пункт

Favbet відкрив перший в Україні ліцензійний букмекерський пункт

Фото: надане рекламодавцем

Популярний український букмекер Favbet продовжує розвивати формати взаємодії з гравцями.

Прагнучи запропонувати більше можливостей гравцям, які віддають перевагу живому спілкуванню, у компанії доповнили свою онлайн-пропозицію фізичним пунктом прийому ставок у Києві.

Букмекерський пункт FAVBETвідкрився на території готелю Mercure Kyiv Congress за адресою: Київ, Cosmo Multimall (Шулявка), вул. Олекси Тихого, буд. 42а (літера К).

1

 

Гостям закладу пропонують весь спектр букмекерських послуг: укладання спортивних парі на всі маркети та лінії ставок з портфоліо Favbet, отримання виграшів, а також можливість перегляду актуальних спортивних подій.

Для зручності гравців заклад обладнано кількома столами з інтерактивними дисплеями, великими табло з результатами матчів та зоною відпочинку.

1

 

“Ми раді сприяти тому, що цивілізований ринок азартних розваг поступово витісняє нелегальний сегмент. Букмекерський пункт Favbet – перший заклад в Україні, що має ліцензію КРАІЛ та працює відповідно до діючого законодавства в галузі азартних розваг. Це – комфорт та безпека гравців, дотримання принципів відповідальної гри, а також вагомі внески у держбюджет за рахунок податкових та ліцензійних платежів”, – каже директор БК “Фавбет” Ігор Сірук.

1

 

У компанії зазначають, що планують уважно вивчити досвід функціонування першого пункту та зворотній зв’язок від гравців, щоб у подальшому застосувати його для поліпшення якості послуг під час розширення наземної мережі.

“Відкриття букмекерського пункту є логічною ланкою розвитку групи компаній Favbet та покликане на ще більш якісному рівні задовольняти потреби клієнтів”, – зазначив директор з розвитку бізнесу Favbet Сергій Дзекунов.

Нагадаємо, заснована в Україні компанія Favbet – один із найбільших спонсорів українського спорту, що підтримує низку провідних футбольних клубів країни, національні федерації хокею та баскетболу.

Компанія також співпрацює з Мінмолодьспорту в межах Національної платформи доброчесності спорту, що опікується підтримкою спортивної етики та протидіє договірним матчам.

1

 

Ліцензія на букмекерський пункт від 23.08.23 року, видана ТОВ “БК “ФАВБЕТ”” на підставі Рішення КРАІЛ від 08.08.2023 року за №120.