В Метінвесті очікують більш широкого долучання приватного бізнесу до ВПК

В Метінвесті очікують більш широкого долучання приватного бізнесу до ВПК

Фото: Метінвест

ВПК зростатиме швидше, якщо до нього ширше залучатимуть приватні компанії, вважає Риженков

Компанія виробляє багато продукції для ЗСУ, але це фактично поштучне виробництво у вільний від основної роботи час. Для промислових масштабів потрібне держзамовлення, вважає голова Метінвесту.

Компанія Метінвест готова готова розгортати додаткові потужності та забезпечувати військових продукцією у необхідному обсязі, якщо держава створить замовлення та надасть підтримку. Про це заявив в інтерв’ю її генеральний директор Юрій Риженков.

“Ми виробляємо багато продукції для ЗСУ – мобільні бліндажі КВСУ, мінні трали і інше обладнання. Проте зараз не можна говорити, що ця робота йде в промислових масштабах. Фактично, ми робимо це у вільний від основної роботи час. Ми зробили лише 8 мінних тралів, а армії потрібні сотні”, – сказав він.

За думкою Риженкова, український військово-промисловий комплекс зростатиме швидше, якщо до нього будуть ширше залучатися приватні компанії.

“Адже якщо компанія отримає від держави замовлення, то відкриє нові виробництва, найме співробітниківі буде виробляти ті ж мінні трали у потрібних державі обсягах. Я сподіваюсь, що Олександр Камишін (міністр з питань стратегічних галузей промисловості України – прим. ред.), Рустем Умеров (міністр оборони України – прим. ред.) зможуть долучити приватні компанії до ВПК. Я не кажу про виробництво танків, цього робити ми не можемо. Але те що ми можемо -готові робити в необхідних обсягах”, – сказав голова Метінвесту.

Нагадаємо, наприкінці жовтня повідомлялося, що компанія Метінвест розпочала виробництво протимінних тралів, які кріпляться на танки. До цього стало відомо, що ця компанія Ахметова налагодила виробництво виробництво “ловців Ланцетів” – інженерних споруд-укриттів для захисту військової техніки від атак ворожих дронів, а також виробництво макетів військової техніки, які відвертають увагу рашистів від справжньої.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp