Американець “викинув” лотерейний квиток з мільйонним призом

Американець  викинув  лотерейний квиток з мільйонним призом

Фото: Скріншот

Лотерейний білет чотири місяці валявся у вантажівці

Чоловік з Мічигану чотири місяці думав, що його лотерейний квиток не щасливий, поки не відсканував його і не виявив, що він виграв 2 мільйони доларів.

Лотерейний квиток з виграшем у два мільйони доларів чотири місяці пролежав у вантажівці переможця. Про це повідомляє UPI.

29-річний чоловік з округу Мічиган розповів представникам лотереї, що купив свій скретч-квиток за 20 доларів в магазині Shepherd E-Z Mart на Іст Райт Авеню, а коли не побачив виграшу, кинув його в ящик для непотрібних речей.

“Часом після роботи я зупиняюся, щоб взяти участь у миттєвій лотереї. Близько чотирьох місяців тому я купив черговий білет, але коли зняв захисну плівку, то не побачив виграшної комбінації чисел, тому кинув папірець в ящик для непотрібних речей”, – сказав він.

Американець додав, що близько тижня тому дружина дала йому кілька нових лотерейних квитків, щоб він пішов до місцевого магазину і перевірив їх. Тож він вирішив взяти коробку, щоб ще раз перевірити результати своїх розіграшів.

“Коли я його просканував, то відразу отримав повідомлення про необхідність подачі заявки на отримання виграшу. А потім помітив унизу напис “2 мільйони доларів”, і мені відняло мову. Це просто диво, що цей білет не опинився на смітнику”, – каже щасливчик.

Переможець не планує витрачати джекпот на великі покупки, а збереже його для сім’ї на майбутнє.

Раніше повідомлялося, що американець виграв 500 тисяч доларів у лотерею Hoosier, але продавець випадково порвав щасливий квиток.

Мешканець штату Каліфорнія виграв у лотерею $1,76 млрд

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp