ДТЕК в 2023 році ввела в роботу 23 вугільні лави

ДТЕК в 2023 році ввела в роботу 23 вугільні лави

Фото: ДТЕК

Інвестиції ДТЕК Енерго в український вуглевидобуток у 2023 році подвоїлися

Інвестиції компанії в український вуглевидобуток за підсумками року очікуються на рівні 7,4 млрд грн – вдвічи більше, ніж минулого року.

Компанія ДТЕК Енерго в січні-листопаді поточного року ввела в роботу 23 нові вугільні лави, ще три планує ввести в грудні. Про це повідомила пресслужба компанії у четвер, 14 грудня.

“Щоб теплова генерація мала вдосталь палива для роботи на максимумі в піки споживання, особливо взимку, українські шахтарі посилено працюють впродовж усього року. За підсумками року таких введених лав будемо мати 26. Все це – опора для надійної робити маневрених потужностей, української енергосистеми в цілому”, – цитує пресслужба слова генерального директора ДТЕК Енерго Ільдара Салєєва.

Згідно повідомленню, інвестиції ДТЕК Енерго в український вуглевидобуток за підсумками року очікуються на рівні 7,4 млрд грн, або вдвічі більше, ніж у 2022 р. (3,8 млрд грн).

Раніше компанія повідомляла, що імпортувала 103 тисячі тонн вугілля з Польщі, а до кінця осінньо-зимового періоду планує імпортувати ще 177 тисяч тонн енергетичного вугілля. Згідно її повідомленню, додатковий обсяг вугілля дозволить українській тепловій генерації і енергосистемі в цілому надійніше пройти опалювальний сезон

За 11 місяців 2023 року ТЕС ДТЕК згенерували 13,6 млрд кВтгод електроенергії. Такий обсяг еквівалентний середньому споживанню близько 4,5 млн родин протягом року.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp