Майно найбільшої авіакомпанії України продають з молотка – ЗМІ

Майно найбільшої авіакомпанії України продають з молотка - ЗМІ

Фото: avianews.com

Літак МАУ без двигуна

Уже продано торгові марки з назвою та логотипом МАУ та дочірньої компанії МАУтехнік, яка ремонтувала літаки, повідомляє галузеве видання.

Майно авіакомпанії Міжнародні авіалінії України (МАУ), яка була найбільшою в Україні до початку повномасштабного російського вторгнення, розпродають на аукціонах державного підприємства СЕТАМ. Про це повідомляє галузеве видання avianews.com.

Повідомляється, що вже продано торгові марки з назвою та логотипом МАУ та дочірньої компанії МАУтехнік, яка ремонтувала літаки.

“З молотка пішли частка 99% у МАУтехнік частка 62,43% у хендлінговій компанії Інтеравіа, яка реєструвала пасажирів та подавала трапи до літаків в аеропортах України, а також приміщення авіакас у центрі Києва. Зараз на СЕТАМ продаються запчастини для літаків та інструменти для технічного обслуговування авіалайнерів. На аукціоні можна купити крісла для літаків, установку для миття повітряних суден, авіазапчастини та водило для транспортування повітряних суден”, – йдеться в публікації.

Зазначається, що всі торгові марки МАУ, які були виставлені на аукціон, викупило ТОВ Океалос Компані, створене 29 липня 2022 року. Ця ж компанія купила найдорожчий лот – частку 62,43% у хендлінгової компанії Інтеравіа за 38,9 млн грн.

Авіакаси в центрі Києва продано Костянтину Герасименкові за 6,7 млн грн, а 99%-ну частку у МАУтехнік за 195 грн викупив Олег Ткачук.

Нагадаємо, Україна та інші учасники координаційної групи подали до Міжнародного суду ООН позов проти Ірану за збиття літака авіакомпанії Міжнародні авіалінії України (МАУ) рейсу PS752, оскільки Іран так і не відповів на вимогу чотирьох країн щодо створення арбітражу для вирішення спору.

Іран ігнорує претензії щодо літака МАУ – МЗС

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet