Коломойський відмовився від управління 1+1

Коломойський відмовився від управління 1+1

Фото: ТСН

Ярослав Пахольчук керуватиме 1+1 media

Разом з тим Ігор Коломойський залишився кінцевим бенефіціарним власником групи компаній 1+1 media.

Бізнесмен Ігор Коломойський передав свої корпоративні права у групі компаній 1+1 media строком на п’ять років в управління трудовому колективу в особі чинного гендиректора Ярослава Пахольчука. Відповідна заява адресована трудовому колективу 1+1 media та Національній раді з питань телебачення та радіомовлення, повідомляється на сайті групи у четвер, 26 жовтня.

“Мною прийнято рішення про передачу належних мені корпоративних прав в управління трудовому колективу, в особі Пахольчука Ярослава Валерійовича, генерального директора ТОВ Телерадіокомпанія Студія 1+1, який як представник діятиме в інтересах компаній і за дорученням трудового колективу”, – йдеться в заяві Коломойського.

У документі зазначено, що повноваження щодо управління корпоративними правами передбачають можливість управителя приймати від свого імені будь-які необхідні рішення, крім відчуження та/або обтяження корпоративних прав, належних Коломойському, та отримання дивідендів.

Разом з тим ця передача корпоративних прав не призведе до зміни кінцевого бенефіціарного власника групи 1+1 media, вирішальний вплив (контроль) залишається за Коломойським.

Крім цього, у заяві стверджується, що наразі Коломойський, який знаходиться в СІЗО, не може повноцінно здійснювати свої повноваження. Тому ці обовʼязки були покладені на Пахольчука, який керує 1+1 media з 2019 року.

Нагадаємо, з початку вересня Ігорю Коломойському тричі повідомляли про підозри. 2 вересня Шевченківський районний суд Києва арештував його на 60 діб з можливістю внесення рекордної застави, яку потім ще збільшили. Апеляційний суд підтримав таке рішення.

Також 8 вересня на мільярдні активи Коломойського було накладено тимчасовий арешт. Але пізніше стало відомо, що суд відмовив в подальшому арешті активів.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp