Як вибрати смарт-телевізор в дитячу кімнату

Як вибрати смарт-телевізор в дитячу кімнату

Фото: надане рекламодавцем

Розбираємося, як вибрати телевізор у дитячу кімнату та розповідаємо про новинку сезону – телевізор KIVI KidsTV.

Восени український ринок зустрічатиме новинку – телевізор KIVI KidsTV, що розроблений спеціально для дитячої кімнати. З одного боку, це мультимедійний розважальний хаб, що транслює контент у якісній та яскравій картинці Full HD. З іншого боку, це простір для творчості та самовираження, а також частина дитячої гри. Адже до рамки смарт-телевізора можна кріпити конструктор, а по екрану – малювати й писати.

Виробник новинки поділився порадами, на що звертати увагу, обираючи телевізор у дитячу.

1

 

Діагональ, операційна система, безпека для очей

Насамперед треба визначитися з діагоналлю – від цього залежить комфорт перегляду телевізора. Існує кілька формул, за якими визначають оптимальну діагональ для конкретної кімнати. Проте гравці ринку діляться власними спостереженнями: в дитячу кімнату обирають найчастіше “середні” діагоналі від 32’’ до 43’’.

Серед технологічних вимог до телевізора для дітей – якісний екран, висока роздільна здатність (Full HD або 4К), підтримка голосового управління і можливість транслювати на “великому екрані”  відео з ноутбука або телефона. Опція керування голосом дуже допоміжна для дитини: по-перше, це весело, по-друге, дозволить швидко перемикатися між застосунками та шукати контент за лічені секунди. Це також актуально для найменших користувачів, які ще не знають букв, але можуть говорити.

За можливістю обирайте телевізор, що працює на найсвіжішій операційній системі. Наприклад, AndroidTV 11 – вона підтримує Google Assistant і Сhromecast, а також має широкі можливості для налаштування батьківського контролю за контентом. В магазині застосунків Android TV 11 понад 10 000 ігрових, навчальних та розвиваючих додатків, цікавих дітям.

Важливо, щоб телевізор мав низький рівень синього випромінювання. В KIVI це технологія Low blue light  – вона піклується про зір дитини,  запобігаючи втомі очей, що, у свою чергу, позитивно впливає на засинання.

1

 

Як захистити екран телевізора?

Граючись, дитина може пошкодити екран, тож іноді доводиться оновлювати телевізор у дитячий частіше, ніж в інших кімнатах. 32-дюймовий Full HD екран нового KidsTV захищено загартованим склом. Міцне та стійке до подряпин, воно забезпечує оптимальний захист екрану: наприклад, від попадання важкої іграшки, книжки, навіть м’яча. Такий телевізор абсолютно безпечний для дитини та буде радувати яскравою картинкою впродовж багатьох років. Традиційно виробник надає 3-річну гарантію на екран.

Обравши телевізор, потурбуйтеся про його надійне кріплення. Для дитячої оптимальний сценарій, коли телевізор розміщений на тумбі чи столі. В моделі KidsTV пластикові ніжки телевізора прикріплені безпосередньо до металевого каркасу ТВ та з’єднані між собою горизонтальною плашкою. В комплекті також передбачений набір двосторонніх стікерів, щоб батьки змогли надійно приклеїти телевізор до поверхні, на якій він буде стояти.

1

 

Технології покращення зображення

«Картинка» телевізора для дітей має бути такою ж якісною, як і для дорослих. Поцікавтеся, які технології покращення зображення передбачені у моделі, що ви обрали. Наприклад, у KIVI це:

●  Super contrast control, яка регулює контрастність темної картинки, опрацьовуючи її локально та «витягуючи» зображення;
● Ultra Clear, яка оптимізує SDR-відео (багато класичних фільмів та шоу досі існує саме в цьому форматі) та адаптує його до перегляду на Full HD екрані;
● Max Vivid, яка впливає на насиченість зображення, перетворюючи майже будь-який контент на HDR.