ДТЕК на третину збільшила генерацію елетроенергії

ДТЕК на третину збільшила генерацію елетроенергії

Фото: прес-служба ДТЕК

За 8 місяців року теплоелектростанції ДТЕК відпустили 9,9 млрд кВтг електроенергії

За 8 місяців року теплоелектростанції коимпанії відпустили майже 9,9 млрд кВтгод електроенергії, що еквівалентно середньому споживанню близько 3,3 млн родин протягом року.

Компанія ДТЕК в період с травня по серпень 2023 року збільшила генерацію електроенергії на 28% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це повідоляється в офіційному телеграм-каналі компанії в середу, 27 вересня.

“Теплий сезон добігає кінця і ми вирішили згадати, як енергетики працювали в цей період. З травня по серпень ТЕС ДТЕК наростили відпуск електроенергії на 28% порівняно з аналогічним періодом минулого року. У серпні, коли через спеку споживання трималося на рекордних для літа позначках, енергетики згенерували в енергосистему на 35% більше електроенергії, ніж у серпні минулого року”, – говоориться в повідомленні.

В компанії також зазначили, що за 8 місяців року її теплоелектростанції відпустили майже 9,9 млрд кВтгод електроенергії, що еквівалентно середньому споживанню близько 3,3 млн родин протягом року.

Раніше повідомлялося, що ДТЕК в рамках підготовки до зимового сезону імпортує 210 тис.т вугілля.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet