СБУ створила підрозділ для диверсій у тилу росіян

Служба безпеки України створила на початку повномасштабного вторгнення РФ новий підрозділ, який здійснював диверсійні й контрдиверсійні заходи в тилу ворога.

Цей підрозділ працював на кордоні Житомирщини та Київщини для перерізання логістики росіянам, заявив очільник СБУ Василь Малюк в інтерв’ю журналісту Дмитру Комарову.

“Нами був створений підрозділ, бо на той час важливим завданням стало перерізати логістику ворогу. Зі зрозумілих причин його назву, кількість я на загал не називатиму, але сьогодні дозволю собі подякувати за службу його очільнику пану “Охотніку” (позивний Gazeta.ua) і всьому особовому складу”, сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СБУ розкрила подробиці атаки дронами на Чорноморський флот

Підрозділу вдалося навіть знищити тиловий пункт управління ворога. Надалі такі ж заходи з урахуванням набутого досвіду проводилися і в інших регіонах.

“До цього підрозділу були додані сили партизансько-агентурні. І там, в тилу ворога, в лісах, проводили багато відповідних заходів”, розповів очільник СБУ.

Українські “очі” на тимчасово окупованих територіях є повсюди. Після деокупації на півдні залишилося багато колаборантів, тому їх обов’язково відпрацьовували спецслужби. Через спеціальні технічні засоби здійснювалася постійна робота. Голова Служби безпеки України Василь Малюк розповів про діяльність СБУ у Херсоні після деокупації.