Група на чолі з Будановим провела одну з найбільш зухвалих операцій у Криму – ГУР

Диверсійна група під командуванням чинного керівника української воєнної розвідки Кирила Буданова знищила підрозділ спецпризначення Федеральної служби безпеки РФ “Вимпел”.

Сталося це сім років тому в окупованому Криму. Про це повідомила пресслужба Головного управління розвідки, посилаючись на статтю NV.

2016 року група оперативників на чолі з Будановим провела одну з найбільш зухвалих операцій у вже захопленому росіянами Криму, розповів тодішній керівник ГУР Валерій Кондратюк.

Він зазначив, що тоді розвідка отримала інформацію щодо перекидання у Джанкой військових гелікоптерів і вирішила їх знищити.

“Ми розуміли, що за допомогою цих гелікоптерів, які працюють на низьких висотах, противник може спробувати захопити дамбу Кримського каналу, відкривши доступ воді на півострів. Росіяни висадять там десант, і ми нічого не встигнемо зробити”, сказав Кондратюк.

Під час тієї операції група Буданова зіткнулася з елітним загоном ФСБ “Вимпел”, але за кілька хвилин бою знищила ворога та вийшла з Криму без втрат.

У ГУР заявили, що росіяни вже понад 10 разів намагалися вбити Буданова, проте безрезультатно. 2019 року під його машину російський кілер заклав вибухівку, але вона здетонувала передчасно.

Доповнюється…