Буданов розповів про найбільші страхи Путіна

У президента Росії Володимира Путіна розвинулася параноя.

На її тлі у російського диктатора існує безліч страхів, які виникли не просто так, заявив начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов у інтерв’ю журналісту Дмитру Комарову.

“Путін нікому не довіряє і боїться перевороту всередині Росії. Він не довіряє своєму оточенню, боїться втратити силу, що так само призведе до перевороту. Він боїться, що його хтось отруїть. Із цим пов’язані всі його страхи основні”, підкреслив очільник ГУР.

Буданов додав, що наявність у Путіна двійників абсолютно відомий факт. Упродовж лише останніх шести місяців на серйозних офіційних заходах був точно не сам диктатор. Причин цьому може бути багато.

“Путін існував. Але чи існує він зараз не так уже й просто сказати. Слід зачекати, щоб дізнатися всю правду. Путін був досить хворим у 2021 році. У нього вже тоді були досить серйозні проблеми зі здоров’ям. Але існує так званий колективний Путін, який керує РФ. Живий президент Росії зараз чи ні, це по суті вже ні на що не впливає. Можу сказати точно, що Володимир Володимирович починав цю війну. Чи закінчиться вона при ньому, я не знаю”, сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ГУР пояснили, як росіяни відповідатимуть за свої злочини в Україні

У Росії чітко виражені “дві вежі Кремля”, які протистоять одна одній. І цей “колективний Путін” займається балансуванням цих двох сил, щоб жодна не могла взяти гору. Бо щойно це відбудеться, певних видозмінень всередині Росії не уникнути.

Абсолютна більшість так званих еліт у Російській Федерації проти повномасштабної війни в Україні. Таке розходження позицій для Росії в принципі не притаманно, тож розкол у країні іде доволі тривалий проміжок часу. Керівництво Росії все ще повністю тримає контроль над діяльністю всієї своєї системи. А ось прояв самостійних гравців, які б могли скласти конкуренції, у російській моделі нереальний.