Букмекери оновили прогнози щодо переможця Євробачення

13 травня у британському Ліверпулі відбудеться фінал Євробачення-2023. На наймасштабнішому пісенному конкурсі Європи виступлять представники 26 країн. Україну представляє гурт TVORCHI з піснею Heart of Steel, присвяченою захисникам Азовсталі. У суботу дует виступить під номером 19.

За крок до фіналу Євробачення букмекери дещо змінили прогнози щодо переможця. Згідно з даними Eurovisionworld, лідером цього року все ще залишається Loreen, яка представляє Швецію, її шанси на перемогу підвищилися до 50%.

Раніше артистка вже перемагала в конкурсі з піснею Euphoria.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Tvorchi показали номер, з яким будуть виступати на “Євробаченні”

На другому місці опинився Käärijä з Фінляндії. На його перемогу зараз ставлять 20%. Запальна пісня Cha Cha Cha підкорила глядачів у залі.

А ось на гурт TVORCHI та перемогу України букмекери поставили лише 7%. Після першого півфіналу дует посилив свої позиції і займав третю позицію в прогнозах.

Закривають п’ятірку лідерів Франція та Іспанія. Вони можуть перемогти з ймовірністю 4%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Євробачення-2023: де і коли подивитися фінал

Україна, яка перемогла на конкурсі 2022 року з піснею Stefania гурту Kalush Orchestra, не змогла задовольнити вимоги щодо проведення конкурсу через безпекові побоювання, спричинені російським вторгненням в Україну. Тому Велика Британія приймає конкурс удев’яте, востаннє це відбулось 1998 року в Бірмінгемі.

9 травня відбувся перший півфінал пісенного конкурсу Євробачення. Виступали артисти з 15 країн-учасниць. У фінал вийшли Хорватія, Молдова, Швейцарія, Фінляндія, Чехія, Ізраїль, Португалія, Швеція, Сербія, Норвегія.

Згідно з результатами голосування, після другого півфіналу змагання в межах “Євробачення-2023” залишили учасники від Данії, Ісландії, Грузії, Сан-Марино, Румунії та Греції. У наступний етап пройшли: Албанія, Кіпр, Естонія, Бельгія, Австрія, Литва, Польща, Австралія, Вірменія і Словенія.

У фіналі Євробачення також виступатимуть українські артисти Kalush Orchestra, Go_A, Jamala, Тіна Кароль і Verka Serduchka.