Колишній чемпіон спрогнозував переможця бою Ломаченко – Хейні

Абсолютний чемпіон світу у легкій вазі Девін Хейні (29-0, 15 КО) не зможе нокаутувати українця Василя Ломаченка (17-2, 11 КО) у поєдинку 20 травня.

Американський боксер просто не має достатньої сили, щоб відправити нашого співвітчизника на підлогу рингу. Таку думку в інтерв’ю ProBox TV висловив колишній чемпіон світу у другому легкому дивізіоні Кріс Алгієрі.

Втім, перемогу він прогнозує все ж американському чемпіону. На думку Алгієрі, Хейні переможе Ломаченка рішенням суддів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ломаченко знову став на захист московської церкви

Водночас Ломаченко, на його думку, намагатиметься діяти активно, адже йому треба “закрити” непереконливий бій із Джемейном Ортісом минулого року.

“Я віддають перемогу Хейні рішенням суддів. Не думаю, що він достатньо сильний, щоб дійсно зупинити Ломаченка або завдати йому шкоди. Ломаченко досить кмітливий, щоб пережити спроби атак, якщо він, звичайно, не пропустить якогось удару”, вважає Алгієрі.

На його думку, габарити та молодість говорять на користь Хейні.

“Він готовий робити те, що робив раніше, у нього великий імпульс у цьому виді спорту, і це важливо. Ломаченко ж, незважаючи на те, що має великий досвід за плечима, має багато довести”, сказав Алгієрі.

Поєдинок Девін Хейні Василь Ломаченко відбудеться 20 травня у Лас-Вегасі на MGM Grand Garden Arena.

У своєму минулому бою Ломаченко за очками переміг Джемейна Ортіса. Судді одноголосним рішенням віддали перемогу українцю: 115-113, 116-112, 117-111