Уряд визначив населені пункти, у яких відбудова пройде за новими принципами

У шести населених пунктах відбудова проходитиме комплексно й за новими принципами у межах експериментального проєкту.

Це Бородянка та Мощун у Київській області, Тростянець у Сумській області, Посад-Покровське в Херсонській області, Циркуни в Харківській області та Ягідне в Чернігівській області, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram.

“Усі ці населені пункти зазнали страшних руйнувань. Тепер саме з них починаємо відбудову за принципом “краще, ніж було”, вказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Офісі президента порахували, скільки російських активів можна конфіскувати

Кожен громадянин зможе перевірити, на що витрачаються гроші у межах програми відновлення.

“Сьогодні ухвалили постанову про створення Міжвідомчої робочої групи, яка розглядатиме питання виділення коштів з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії Росії, через який Уряд фінансує основні проєкти відновлення”, повідомив Шмигаль

Комісія буде розглядати проєкти, які подають відповідальні відомства. Її очолить віцепрем’єр-міністр з відновлення Олександр Кубраков. Інформація про всі проєкти буде опублікованою та відкритою.

Генеральна асамблея Організації Об’єднаних Націй ухвалила резолюцію про виплату репарацій Російською Федерацією Україні.

Відшкодування збитків, завданих РФ, має відбутися за рахунок заарештованих за кордоном коштів та активів російських громадян, наближених до президента Росії Володимира Путіна, сказав президент України Володимир Зеленський.