Костюк пробилася до третього кола парного розряду Australian Open, в одиночному розряді турніру українок уже немає

У другому колі Костюк разом з Еленою-Габріелою Русе з Румунії перемогла у трьох сетах сіяну дев’яту пару з Ніколь Мелікар-Мартінес (США) й Еллен Перес (Австралія) – 3:6, 7:6, 6:0.

Суперники українсько-румунської пари визначаться згодом.

У другому колі Australian Open програла українка Надія Кіченок у парі з Кімберлі Ціммерманн із Бельгії. Японкам Сюко Аояме й Ене Сібахаре (сіяним десятими) вони поступилися з результатом 2:6, 2:6.

Українська тенісистка Ангеліна Калініна ще не грала свого матчу другого кола парного розряду. Разом з Алісон ван Ейтванк із Бельгії їх чекає поєдинок з Анною Даніліною з Казахстану та Санею Мірзою з Індії.

В одиночному розряді турніру у Мельбурні боротьбу припинили вже всі представниці України.

У третьому колі програли і Костюк (61-а ракетка світу поступилася третій у світі Джессіці Пегулі зі США – 0:6, 2:6), і Калініна (39-а у рейтингу WTA програла 23-й у світі Барборі Крейчиковій із Чехії – 2:6, 3:6), і Катерина Байндль (№95 у світовому рейтингу виявилася слабкішою від 17-ї ракетки світу Олени Остапенко з Латвії – 3:6, 0:6).

Контекст:

Australian Open проводять у Мельбурні на хардовому покритті, у 2023 році з 16-го до 29 січня. Призовий фонд турніру становить 76,5 млн австралійських доларів (понад $53 млн).