СБУ передала в АРМА арештованого майна на мільйони гривень: цифри

СБУ передала в АРМА нову партію арештованого майна вартістю понад 100 млн грн.

Про це йдеться у повідомленні СБУ у Фейсбуці.

Загалом у державне управління перейдуть: понад 800 кг срібла у вигляді банківських злитків; шість гектарів земельних ділянок і три квартири у Києві загальною площею майже 400 кв. м; сотні тисяч готівки у доларах США, гривнях та євро. Вартість цього майна становить понад 100 млн у гривневому еквіваленті, йдеться у повідомленні.

Його СБУ вилучила ще торік у ході багатоетапної спецоперації в Києві та Харкові. Тоді українська спецслужба нейтралізувала угруповання, яке переправляло гроші з рф на територію України через підсанкційні платіжні системи.

За оперативними даними, такі схеми використовувала ворожа агентура, яка отримувала кошти від своїх російських кураторів на проведення підривної діяльності проти нашої держави.

З того часу з вилученим майном проводилися відповідні експертизи та дослідження, які підтвердили версію СБУ, йдеться у повідомленні.

Наразі все майно передано до Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Ці активи працюватимуть на український бюджет, і частина коштів буде спрямована на потреби української армії.

Раніше ми писали, що Офіс генерального прокурора передав понад 2,5 мільйона гривень в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Також нагадаємо, що Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) отримало в управління корпоративні права та майно підприємств російського бізнесмена загальною вартістю в 65 млн грн.