“У списках 200-х і 300-х його немає” – син Чепового заперечує смерть журналіста

Генерального директора видавництва “Бліц-Інформ” і шеф-редактора журналу “Бізнес” Володимира Чепового визнали зниклим безвісти. Журналіст захищав Україну від російських окупантів.

У середу, 22 червня, з’явилася інформація, що тіло медійника ідентифікували вчора. Однак син захисника Іван Чеповий спростував це в Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кияни масово прийшли на Майдан. Прощаються з Романом Ратушним

“Всі активно просувають інформацію про смерть Володимира Чепового. Друзі, сьогодні отримали від зама воєнкома листа про те, що батько є офіційно зниклим безвісти, як і багато інших українських захисників. Ні в яких списках 200-х і 300-х його не має”, – наголосив він.

Додав, що слід чекати на офіційну інформацію. Також попросив не розповсюджувати інформацію про загибель батька.

“Розумію, що інформацію в соціальних мережах та медіа не зупинити. Але за документами він не загинув, і ніхто з рідних не опублікував у себе ніякої інформації”, – повідомив син медійника.

22 червня вранці політолог Віталій Кулик повідомив, що в бою загинув журналіст Володимир Чеповий. Зазначив, що медійник пішов на фронт добровольцем ТРО і загинув у перші тижні червня. Тіло лише вчора ідентифікували, за словами політолога.