СБУ оголосила підозру керівнику будівельної компанії: обставини злочину

Керівнику будівельної компанії оголосили підозру у привласненні понад 2 млн грн на реконструкцію собору святого Юра у Львові.

За даними пресслужби управління СБ України у Львівській області, керівнику будівельної компанії повідомили про підозру у привласненні понад 2 млн грн за ознаками частини 5 статті 191 КК України (привласнення, розтрата чи заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем).

«Оперативники встановили, що мільйони бюджетних коштів, виділених на реконструкцію пам’ятки архітектури національного значення, було незаконно привласнено… Керівництво організації вносило до фінансової документації недостовірні дані щодо обсягів та вартості виконаних робіт», – зазначено у повідомленні.

Розкриття злочину проводили спільно співробітники СБУ та Національної поліції, зазначено в повідомленні.

Раніше першому заступнику голови Київської міської державної адміністрації Миколі Поворознику вручили підозру. Йдеться про справу щодо позбавлення земельної ділянки апарату РНБО.

Також у Києві оголосили підозру ще одному посадовцю комунального підприємства «Київтеплоенерго», причетному до розкрадання 1,5 млн грн під час ремонту аварійної ділянки тепломереж.