Терористи в Маріуполі обіцяють “компенсацію” за втрачене житло. Але є умова

Окупанти в Маріуполі пропонують містянам схему відшкодування за втрачене майно. Але треба заявити, що будинок зруйнували ЗСУ.

Але й в такому випадку людям нічого не компенсують. Про це під час брифінгу 22 червня повідомив мер Маріуполя Вадим Бойченко, передає Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Більше, ніж за фашистів: Бойченко озвучив “обережні” цифри про кількість вбитих у Маріуполі

“Окупанти пропонують підписати папірці, де треба заявити, що будинок зруйнували ЗСУ. І тоді, за обіцянками росіян, маріупольці можуть отримати компенсацію за втрачене житло. Дехто погоджується підписати, але ніякої компенсації немає. Потім окупаційна влада вимагає посвідчення про право власності. А де його взяти, якщо будинок згорів? Вимагають довідку від ОСББ, що також неможливо в тих умовах”, – розповів Бойченко.

За словами Бойченка, окупанти налякані, що найближчим часом розпочнеться деокупація. То ж прибирають докази своїх військових злочинів.

У Маріуполі терористи продовжують зносити будинки. Людей просто виганяють на вулицю. Можливості забрати особисті речі не дають, каже радник міського голови Петро Андрющенко. За його словами, російські рятувальники не нехтують мародерством. Пошуком загиблих під завалами ніхто не займається. Але за хабар можуть окремо пошукати за вказаною адресою.