Окупанти в Чорному морі планують посилити флот “сумнівним” підводним човном – Братчук

Росіяни вирішили посилити свій флот відремонтованою субмариною, боєздатність якої викликає сумніви.

Про це повідомив речник начальника Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук в Telegram. За його словами, далеко не факт, що цей човен зможе запускати ракети типу “Калібр”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Моряків, які вижили на затонулому крейсері “Москва”, знову відправлять на війну

“Вони хочуть поповнити свою флотилію підводним човном, але він дефективний. Її підремонтували, щоб вона могла запускати ракети типу “Калібр”, але чи переживе вона подібний запуск – велике питання”, – повідомив Братчук.

На його думку, ця субмарина може стати першим підводним човном РФ, який буде потоплений у Чорному морі українськими військовими.

“Є дуже великий шанс, що ця субмарина стане першим підводним човном росіян, який піде на дно під час повномасштабної війни Росії з Україною”, – зазначив він.

Братчук також наголосив, що у Чорному морі п’ять ворожих носіїв крилатих ракет: підводний човен та чотири великі десантні кораблі.

“Загроза ракетного обстрілу українських міст зберігається”, – попередив він.

Українська берегова оборона значною мірою нейтралізувала здатність Росії встановити контроль на морі та проєктувати морські сили в північно-західній частині Чорного моря.

Це підірвало життєздатність оригінального російського оперативного плану вторгнення. Який передбачав утримання Одеської області під загрозою з моря.