Під Києвом волонтерці присвятили незвичний стінопис

У місті Боярка на Київщині постамент, на якому колись стояв памʼятник Леніну, перетворили на мурал. Там зʼявився малюнок, який присвятили місцевій волонтерці.

Фото майже завершеного муралу опублікував журналіст Радислав Кокодзей.

Автор стінопису – художник Андрій Ткаченко.

“Центральну фреску муралу Андрій Олексійович вирішив назвати “Боярська Жанна Д’Арк”. А прототипом задуму стала наша цілком реальна землячка-волонтер, яка з 2014-го й дотепер активно допомагає хлопцям на передовій”, – написав Кокодзей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Тернопільщині з мозаїк будинку культури прибрали радянські символи

Ймовірно, йдеться про жительку Боярки Юлію Апостолову – волонтерку Євромайдану та АТО. Жінка і зараз допомагає військовим.

Але в коментарях до фото муралу користувачі вирішили, що на малюнку – Наталія Ульянова. Вона теж волонтерить, а її син та чоловік – зараз на фронті. Жінка також із Боярки.

Образ святої захисниці із крилами та щитом стає збірним. Кому він присвячений – оголосять на відкритті нового арт-обʼєкту.

Поблизу залізничної станції “Боярка” на артоб’єкт перетворили постамент, на якому колись стояв Ленін. Кожна грань куба тепер має свою емоційність і призначення. Серед зображень: подяка воїнам, вірш Ліни Костенко, одна з граней вказує шлях російським загарбникам – буквально за “русским кораблем”. На кожній частині є напис, що підводить до привітання, яке стало популярним завдяки зверненням Голови Миколаївської ОДА Віталія Кіма: “Доброго вечора, ми з України”.