“Пісня з шаленим бажанням прискорити перемогу”: Jerry Heil продає з аукціону трек PUTIN_GO_HOME

Співачка Яна Шамаєва, яка відома під псевдо Jerry Heil, продає з аукціону права на свій новий трек. Пісня має назву PUTIN_GO_HOME і була написана в перші дні повномасштабної війни Росії проти України.

Про це Jerry Heil написала в Instagram.

“У перші дні війни, коли українці мусили тікати, рятуючи своє життя, я відчувала страх. Страх за своє життя та життя своїх близьких, страх за майбутнє, за рідний дім. В той день в дорозі я писала пісню. Але пісня була написана не страхом шаленим бажанням прискорити перемогу і допомогти моїм людям. #PUTINGOHOME не черговий твір. Це поєднання технологій, української музики та двох міжнародних мов: англійської, щоб нас розуміли, та української, бо це символ єдності світу відтепер”, – написала виконавиця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зруйнована росіянами багатоповерхівка: Kalush Orchestra зняли кліп

Пісня представлена на благодійному NFT аукціоні. Стартова ціна $197,53 (приблизно 5 840 грн. – Gazeta.ua). Той, хто придбає права на трек – зможу визначити його подальшу долю. Всі кошти авторка спрямує на благодійність.

“Той, хто придбає #PUTINGOHOME, зможе вирішити долю цього трека за власним розсудом: випустити у своєму виконанні / перепродати / продати в документальний фільм чи використати цей трек в своєму фільмі. Усі кошти будуть передані благодійному фонду “I am not alone” та спрямовані на допомогу біженцям!”, – написала Jerry Heil.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений ОХРАНА ОТМЄНА , це 𝐉𝐄𝐑𝐑𝐘 𝐇𝐄𝐈𝐋 (@thejerryheil)

Українсько-італійська сім’я співаків Лідія Ігнатенко і Альфонсо Олівер написали пісню “Свобода” на підтримку українців, які потерпають від російської агресії. Подружжя уже заспівало її на кількох благодійних концертах в Італії, де збирали кошти для українців, котрі опинилися в скруті через війну.