У Росії погіршується робота YouTube – ЗМІ

У Росії погіршується робота YouTube - ЗМІ

Фото: Соцмережі (ілюстративне фото)

В РФ скорочується кількість серверів Google Global Cache

Видання The Bell зазначає, що користувачі відеохостингу в Росії вже тепер стикаються з проблемами.

Кількість серверів Google Global Cache нині скорочується в Росії. Саме через ці сервіси відео на платформі YouTube вантажаться швидко і в добрій якості, повідомляє видання The Bell.

З початку великої війни, яку розв’язала Росія в березні 2022-го Google поставив на паузу весь рекламний бізнес у країні і почав вивозити співробітників. У травні – вирішив збанкрутувати російську юрособу і повністю згорнути бізнес у країні.

Після цього деякі російські провайдери, наприклад Радиосвязь і МФТІ-Телеком, отримали листи про відключення від GGC.

Великі оператори продовжують використовувати сервери GGC, що залишилися, але їхня кількість у Росії скоротиться з 700 до приблизно 450 до кінця 2023 року.

Проблему посилює той факт, що збанкрутіле ТОВ Гугл, російська “дочка” техногіганта, заборгувало кредиторам на чолі з ФНС майже 54 млрд рублів. Суд наполегливо продовжує штрафувати компанію за невидалення відео з “фейками” про армію – таких штрафів накопичилося вже на 135 млн рублів.

Проблема з GGC поки що не загрожує російським користувачам повною зупинкою YouTube у Росії. Просто відео будуть довантажуватися довше і якість буде гіршою.

Користувачі в Росії вже тепер стикаються з проблемами: у мережі зустрічаються скарги на те, що YouTube працює з перебоями або не вантажить контент.

Однак фахівці поки що не пов’язують ці проблеми із санкціями. За їхніми словами, трафік YouTube та інших сервісів Google у Росії весь час зростає.

Як ми вже писали, Таганський суд Москви вважає компанію Google “винною в адміністративному правопорушенні”: відмові видалити правдиві факти про війну Росії проти Україні. Google LLC присудили адміністративний штраф у розмірі чотирьох мільйонів рублів.

Московський суд вдруге оштрафував Google за невидалені “фейки” про війну

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp