ДТЕК побудує вітрову електростанцію на Полтавщині

ДТЕК побудує вітрову електростанцію на Полтавщині

Фото: пресслужба ДТЕК

Вітровий парк планують розмістити на території Глобинської громади

Електроенергія з Полтавської ВЕС дасть поштовх до розвитку виробництв в Полтавській та суміжних областях, вважають в компанії.

Компанія ДТЕК планує побудувати нову вітрову електростанцію на Полтавщині для поліпшення енергопостачання регіону. Про це заявив заступник директора ДТЕК ВДЕ Олег Соловей, повідомляє пресслужба компанії.

“Ми вже сьогодні думаємо про майбутнє. Ми цілеспрямовано і усвідомлено йдемо в цей регіон, оскільки він є енергодефіцитним і потужна електростанція тут дуже потрібна. Електроенергія з Полтавської ВЕС дасть поштовх до більш стрімкого розвитку виробництв в Полтавській та суміжних областях”, – сказав він.

Вітровий парк планують розмістити на території Глобинської міської територіальної громади.

“26 жовтня було підписано тристоронній договір з виконавчим комітетом Глобинської міської ради, спеціалізованою сертифікованою організацією на виконання комплексу робіт з просторового планування. У рамках договору буде проведено комплекс інженерно-геодезичних вишукувань, роботи з розроблення детального плану територій, у тому числі складання звіту з екологічної оцінки, а також комплекс землевпорядних, земельно-кадастрових та землеоціночних робіт. Вказані роботи мають бути завершені до травня 2024 року”, – уточнили в ДТЕК.

Нагадаємо, навесні 2023 року повідомлялося, що компанія Ахметова запустила в роботу першу чергу Тилігульської ВЕС потужністю 114 МВт.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp