ФДМУ продав державне протезне підприємство

ФДМУ продав державне протезне підприємство

Фото: ФДМУ

Хмельницьке державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство

Хмельницьке державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство може виробляти приблизно 300 різновидів протезів і має власний стаціонар.

Учора, 26 жовтня, Фонд державного майна успішно провів приватизаційний онлайн-аукціон з продажу Хмельницького державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства. Про це повідомила пресслужба ФДМУ.

Під час аукціону вартість активу зросла на 29,4% – з 24,7 млн грн до 32 млн грн.

У торгах змагалися ТОВ Тандем трейдінг і Товариство Червоного Хреста України. Переможцем виявилося ТОВ Тандем трейдінг.

Новий власник має сплатити 6,4 млн грн ПДВ і зобов’язаний зберігати профіль діяльності підприємства протягом 10 років.

“Результат – залучення інвестицій та нових технологій у цю сферу. А це розширення можливостей для громадян, які потребують протезування”, – наголосили у Фонді.

Крім того, новий власник має сплатити борги підприємства перед бюджетом та з виплати заробітної плати, а також не звільняти працівників протягом шести місяців.

“Хмельницьке державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство може виробляти приблизно 300 різновидів протезів і має власний стаціонар. Однак 2022 рік завершило зі збитком у 500 тис. грн, а за перші півроку 2023-го – отримало прибуток всього у 36 тис. грн. Поточна кредиторська заборгованість понад 4,18 млн грн”, – йдеться у повідомленні ФДМУ.

Нагадаємо, за перший квартал поточного року Фонд держмайна заробив рекордну суму за 10 років. На торг виставлялися логістичні, торговельні, складські, спиртові активи тощо.

За пів року ФДМУ залучив до державного бюджету 1,82 млрд грн.

Інвестор сплатив 373 млн за готель Ермітаж у центрі Києва

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp