Злочинці злили з локомотивів Укрзалізниці пальне на 1,5 мільйона

Злочинці злили з локомотивів Укрзалізниці пальне на 1,5 мільйона

Фото: uz.gov.ua

Викрили злочинну групу, яка злила з локомотивів Укрзалізниці пальне

До злочинної схеми були залучені 11 представників станцій Вінницької та Черкаської областей, здебільшого – машиністи локомотивів та їхні помічники.

Поліцейські викрили міжрегіональну злочинну групу, яка злила з локомотивів Укрзалізниці пальне на 1,5 млн гривень. Про це повідомила пресслужба Національної поліції в четвер, 26 жовтня.

 

Організував схему 32-річний житель Вінницької області, який залучив до цього свого батька – чергового одного з моторвагонних ДЕПО Укрзалізниці. Використовуючи його знайомства серед машиністів та їхніх помічників, ділок наладив “схему” з викрадення дизельного пального під час руху локомотивів та їхньої стоянки на станціях.
 

До злочинної схеми були залучені 11 представників станцій Вінницької та Черкаської областей, здебільшого – машиністи локомотивів та їхні помічники. Організатор контролював усі дії своїх “підлеглих” та розподіляв між ними “прибуток”.

 

За один вихід на “справу” зловмисники зливали до трьох тонн дизельного пального. Викрадене відвозили до місць тимчасового зберігання і підшукували клієнтів, яким потім збували його за готівку: літр за ціною 42 гривні, що становило на 15% менше від ринкової вартості.
 

Для того, аби приховати злочинну діяльність, вносили до офіційних документів недостовірні дані щодо кількості використаного пального, а також втручались в роботу двигуна, що дозволяло економити розхід палива.

 

За попередніми підрахунками, на викраденні пального ділки заробили понад 1,5 млн гривень, що призвело до відповідних збитків Укрзалізниці.

[embedded content]

 

За результатами проведення комплексу процесуальних заходів поліцейські зібрали докази причетності всіх 11 осіб до злочинної діяльності. Слідчі провели санкціоновані обшуки за місцями мешкання фігурантів. 
 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp