Світовий банк застрахував від воєнних ризиків перші інвестпроєкти в Україні

Світовий банк застрахував від воєнних ризиків перші інвестпроєкти в Україні

Фото: minfin.com.ua

Світовий банк надав перші інвестиційні гарантії для приватних інвесторів в Україні

Гарантії, надані MIGA, є позитивним сигналом для нових потенційних інвесторів, які розглядають можливості інвестування в Україну, підкреслили в Мінекономіки.

Міжнародне агентство з гарантування інвестицій Світового банку надало перші інвестиційні гарантії для приватних інвесторів в Україну. Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки.

“Серед укладених угод – страхування на суму до 9,1 мільйона доларів для проєкту M10 Industrial Park у Львові. Гарантія на здійснену інвестицію та залучене фінансування для будівництва та експлуатації складського комплексу та супутньої інфраструктури в промисловому парку M10. Страхування покриває воєнні ризики впродовж 10 років”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що застрахований MIGA проєкт сприятиме підтримці економічного зростання України, створенню нових робочих місць та податкових надходжень до бюджетів різних рівнів, а проєкт отримає сертифікацію “зеленого будівництва”, що дозволить створити нову індустріальну та логістичну інфраструктуру, складські площі і сприятиме економічному розвитку регіону під час війни й відновленню країни після перемоги.

“Гарантії, надані MIGA, є позитивним сигналом для нових потенційних інвесторів, які розглядають можливості інвестування в Україну. Цей крок відкриває можливості розвитку бізнесу та створення ланцюгів виробництва в різних регіонах України. Ми продовжуємо підтримувати та сприяти програмам страхування воєнних ризиків для приватного сектору в Україні і віримо, що в тісній співпраці з донорами та міжнародною фінансовою спільнотою багато українських та іноземних компаній зможуть подавати заявки та отримувати нові гарантії”, – зазначала міністр економіки Юлія Свириденко.

Раніше повідомлялося, що Світовий банк перерахував Україні 100 млн доларів.

Світовий банк надасть Україні $232 млн на екстрені ремонти житла

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet