Укрзалізниця збільшить кількість потягів з воєнізованою охороною

Укрзалізниця збільшить кількість потягів з воєнізованою охороною

Фото: Укрзалізниця

Укрзалізниця посилює безпекові заходи

Працівники воєнізованої охорони Укрзалізниці мають право вживати заходів фізичного впливу, затримувати та передавати правопорушників до правоохоронних органів.

Перевізник Укрзалізниця збільшує кількість поїздів у рамках проєкту #ЗалізнаБезпека. Мова йде про потяги, які патрулюватиме воєнізована охорона. Про це у четвер, 28 вересня, компанія повідомила у Telegram

Зокрема, у вересні охорона з’явиться у таких поїздах: № 29/30 Ужгород – Київ – Ужгород, № 59/60 Чоп – Київ – Чоп, № 85/86 Запоріжжя – Львів – Запоріжжя, № 119/120 Запоріжжя – Львів – Запоріжжя, № 265/266 Ужгород – Ковель – Ужгород, № 357/359 Київ – Ворохта – Київ.

Повідомляється, що з початку цього літа  супровід воєнізованої охорони поновили в трьох поїздах: № 41/42 Дніпро – Трускавець – Запоріжжя, № 81/82 Київ – Ужгород – Київ, Інтерсіті + № 712/711 Київ – Краматорськ – Київ.

Воєнізована охорона складається з двох працівників, які перебувають у поїзді та контролюють дотримання порядку.

“Вони допомагають поїзній бригаді в разі порушень пасажирами правил поведінки, під час виникнення конфліктних ситуацій. Будь-який пасажир може оперативно викликати працівників воєнізованої охорони через провідника або начальника поїзда”, – пояснили в компанії. 

Укрзалізниця і фонд американського мільярдера Говарда Баффета створили перший у світі поїзд-кухню – Food Train, який спроможний в автономному режимі, за відсутності світла, виробляти до 70 тисяч порцій їжі протягом тижня. 

У пасажирські поїзди повертається воєнізована охорона

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp