Укрнафта отримала в управління мережу АЗК Glusco

Укрнафта отримала в управління мережу АЗК Glusco

Фото: Соцмережі

Укрнафта стала управителем АЗС Glusco

Мова йде про понад 200 автозаправних комплексів та різних об’єктів нерухомості, що належали Glusco.

Укрнафта і Нацагентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) підписали договір про управління мережею автозаправних комплексів Glusco. Про це повідомила пресслужба Укрнафти у середу, 27 вересня.

“Істотні умови договору узгодили наступні: 85% чистого прибутку передається державі, 15% отримує Укрнафта за управління. Гарантійний щомісячний платіж – 5 млн грн. Це мінімум, який буде перераховано в бюджет”, – йдеться у повідомленні.

Вказано, що від моменту підписання договору до фактичного отримання АЗК в управління пройде “певний час”.

В компанії зазначили, що 13 вересня Кабмін визначив Укрнафту управителем активів компанії Glusco. Відомо, що мова йде про понад 200 автозаправних комплексів та об’єктів нерухомості.

Нагадаємо, 3 серпня поточного року АРМА розірвало договір з ТОВ Нафтогаз Ойл Трейдинг через неналежне управління арештованими активами мережі Glusco.

Мережа Glusco була сформована на базі роздрібного бізнесу компанії Роснєфть, який у 2016 році викупив міжнародний трейдер Proton Energy Group S.A. через споріднену Glusco Energy S.A. Крім АЗС, мережа налічує шість нафтобаз. Відтоді й до кінця 2021 року мережею володів ізраїльський бізнесмен Нісан Моїсеєв, якого пов’язують з Віктором Медведчуком.

Укрнафта стала управителем арештованих АЗС Татнафти

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet