Дев’ять підприємств Метінвесту увійшли до нового рейтингу Опендатабот

Дев’ять підприємств Метінвесту увійшли до нового рейтингу Опендатабот

Фото: Запоріжсталь

Запоріжсталь на першому місці у категорії Переробна промисловість

При складанні індексу Опендатабот були враховані як фінансові показники, так й ділова репутація бізнесів.

Сервіс моніторингу реєстраційних даних компаній та судового реєстру Опендатабот опублікував перший індекс провідних підприємств України з бездоганною діловою репутацією – по 10 компаній у кожній з категорій. До рейтингу потрапили відразу дев’ять підприємств групи Метінвест Ріната Ахметова, повідомила її пресслужба у середу, 27 вересня.

Так, до першої редакції індексу потрапили: Запоріжсталь (№1), Каметсталь (№3) та Запоріжкокс (№7) у категорії Переробна промисловість; Шахтоуправління Покровське (№3), ЦГЗК (№7), Північний ГЗК (№8), ІнГЗК (№9) у категорії Добувна промисловість; Метінвест-СМЦ (№9) у категорії Оптова торгівля, та керуюча компанія Метінвест Холдинг – №2 у категорії Наукова та технічна діяльність.

При складанні індексу Опендатабот були враховані як фінансові показники (фінансова звітність компаній за 2022 рік), так й ділова репутація бізнесів. Зокрема, до переліку не потрапили вилучені підсанкційні компанії або ж бізнеси, що мають власників з Росії. Також в індексі позначені компанії, пов’язані з публічними особами, депутатами або ж політиками, які зобов’язані декларувати свої прибутки.

“Мета створення Індексу Опендатаботу – надати простий та зрозумілий інструмент для оцінки українського бізнесу, зокрема, із розрізом на галузі та регіони. Це не прикладний засіб для точного економічного аналізу, а спосіб показати Україні та світу можливості та перспективи нашої країни”, – пояснив засновник Опендатабота Олексій Іванкін.

Нагадаємо, від початку повномасштабної війни Метінвест спрямував на допомогу ЗСУ та українцям вже 4 млрд гривень. З цієї суми понад 2 млрд гривень – це допомога армії. А загальна сума, яку Рінат Ахметов спрямував на допомогу цивільним та військовим за час великої війни з Росією, сягнула 6 млрд гривень.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet