Комедія “Барбі” стала найуспішнішою стрічкою Warner Bros в Україні: який популярний фільм обігнала по зборах

Комедійний фільм Грети Гервіг “Барбі” вийшов в українських кінотеатрах 20 липня.

Лише за результатами чотирьох тижнів він зібрав понад 110 млн грн, ставши найуспішнішою стрічкою Warner Bros в Україні. Перед виходом стрічки “Барбі” найбільш успішним фільмом компанії Warner Bros. Pictures в Україні був “Аквамен, пише “24 канал”.

Режисерський проєкт Джеймса Вана з Джейсоном Момоа в головній ролі стартував у країні в грудні 2018 року. Касові збори фільмі сягають понад 108,7 млн грн.

Касові збори “Барбі” у світі вже перетнули позначку $1 млрд. Це зробило Ґрету Ґервіґ першою жінкою-режисеркою, чий фільм досяг такого дивовижного фінансового успіху. Прокат стрічки в кіно триває.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фільм “Барбі” зібрав рекордну суму усього за 17 днів у прокаті

Чому “Барбі” так подобається глядачам: сюжет

У Барбіленді існують різні варіації Барбі, включаючи стереотипну Барбі, яка живе в ідеальному матріархальному суспільстві, де всі жінки є самодостатніми, впевненими в собі та успішними. Тут Барбі займають керівні посади, як лікарки, юристки, політикині, в той час, як їхні партнери Кени проводять дні на пляжі та дарують їм розваги.

Одного дня, під час танцювальної вечірки, стереотипна Барбі непередбачувано стикається з думкою про свою власну смертність. Після цього вона виявила незвичайні зміни у собі: плоскі стопи та целюліт.

Дивна Барбі, розумна, але яка втратила реальність, ділиться порадою: щоб вилікувати “поломки”, стереотипній Барбі треба вирушити в реальний світ та знайти того, чиї емоції впливають на неї.

Стереотипна Барбі разом з Кеном до реального світу вирушають разом. Проте їхні шалені пригоди зрештою призводять до арешту і загрози від директора компанії Mattel.

Стереотипна Барбі знаходить свою власницю, підлітка Сашу, яка висловлює своє невдоволення нереалістичними стандартами краси, що встановлює патріархат. Це викликає внутрішню кризу у стереотипній Барбі, але пізніше вона знаходить свою істинну силу у жіночій дружбі та солідарності.

Кен, дізнавшись про патріархат у реальному світі, вирішує використовувати це на свою користь. Однак, після конфлікту з Барбі, він усвідомлює свої помилки та бачить своє справжнє призначення.

Після всіх цих випробувань, стереотипна Барбі вирішує покинути Барбіленд та вступити у реальний світ. Вона знаходить власну ідентичність і приходить робить висновок, що її історія завжди буде рости та змінюватися.

У кінці Барбі повертається до реального світу разом зі Сашою та Ґлорією. Вони вирішують вивчити життя іншими очима та зрозуміти справжні цінності.

Австралійська акторка 33-річна Марго Роббі заробила за головну роль у фільмі “Барбі” $50 млн.

Це сума зарплати зірки та бонуси від рекордних зборів, пише Variety.

За майже місяць прокату фільм заробив $1,18 млрд. Ця цифра буде ще зростати, оскільки “Барбі” досі очолює касові збори.

Зазначається, що фільм став другим найкасовішим релізом в історії Warner Bros. після стрічки “Гаррі Поттер та Смертельні Реліквії: Частина 2”, яка зібрала $1,34 млрд у світі та є 13 найкасовішим фільмом в історії за увесь час.