Вознесіння Господнє: найкращі вітання та листівки

Сьогодні, 25 травня, православні християни відзначають Вознесіння Господнє. Це свято завжди припадає на 40-й день після Великодня.

Церква вважає, що саме цього дня Ісус Христос вознісся на небо. Привітання зі святом Вознесіння та листівки зібрала Gazeta.ua.

Привітання зі святом Вознесіння у листівках

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вознесіння Господнє: значення та традиції свята

Привітання зі святом Вознесіння у віршах

З Вознесінням Господнім

Я вас вітаю!

Щастя і великої любові

У житті вам бажаю!

***

Вознесіння Господнє на порозі

День світлої надії та чудес.

Нехай зникнуть Ваші скорботи та тривоги,

А молитви долинуть до небес!

***

Зі святом сьогодні

Я вас всіх вітаю!

У свято Вознесіння

Здоров’я бажаю!

Бажаю вам щастя,

Надії й любові!

Завжди щоб Господь

Був у кожному слові!

Привітання зі святом Вознесіння у прозі

Дзвони несуть нам радісну звістку настало свято Вознесіння Господнього. Вітаю! З Вознесінням Господнім! Нехай благодать увійде в ваш будинок, нехай під радісний сміх звучать святкові тости. Бажаю вам затишку, тепла, достатку, душевної атмосфери та чудового настрою.

***

Вітаємо всіх вірян з Вознесінням Господнім! Нехай в цей день світло і радість опромінюють нас, нехай віра в майбутнє порятунок вкриє нас від негараздів і допоможе нам не втрачати надії навіть в найтемніший час. Зі святом! І нехай на душі завжди буде світло і сонячно від віри та любові до Бога.

***

Вітаю зі святом Вознесіння Господнього і від душі бажаю щасливого довгого життя з чистими думками, з добрими справами, з люблячими людьми, з вірними друзями, з красивими історіями, з ніжними почуттями!

Православна церква України (ПЦУ) 24 травня офіційно повідомила про рішення перейти на новоюліанський календар з 1 вересня 2023 року.

При цьому наголошується, що парафії і монастирі, які бажають дотримуватися старого календаря, матимуть таку можливість.