“Живий щит”: загарбники ховаються за мирними жителями на захоплених територіях

На тимчасово захоплених українських територіях російські загарбники використовують цивільних як живий щит.

Окупанти розміщують свої війська на нижніх поверхах багатоповерхівок. А на верхніх селять мирних людей. Таким чином хочуть бути захищеними від ударів з повітря. Про це в ефірі національного телемарафону розповіла начальниця обʼєднаного пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк, передає Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ворогу не дає спокою наша ППО”: у ЗСУ прокоментували російські удари по Дніпру

За її словами, тактика росіян не змінюється, загарбники підступно ховаються за мирними жителями.

“Усвідомлюючи, що ми працюємо точково, конкретно обираючи суто військові цілі, навіть там, де військові окупаційних військ виселяють людей і облаштовують свої гарнізони, вони зараз взяли манеру живого щита багатошарового. Тобто перші-другі поверхи багатоповерхівок заселяються військовими, решту вони насильницьки заселяють цивільним населенням, щоб не бути ураженими з повітря”, сказала Гуменюк.

Вона нагадала, що так само діяли окупанти й на правобережній частині Херсонщини.

Російські окупанти готуються до українського контрнаступу на Херсонщині. На лівому березі Дніпра загарбники досить сильно укріпили свої позиції.

У тимчасово захопленій росіянами Луганській області окупанти ускладнили життя людей до критичного рівня. Жителі окупованого ворогом Сіверськодонецька не можуть навіть викликати “швидку”.