“Росіяни просуваються”: Маляр розповіла про поточну ситуацію в районі Бахмута

Інформацію про хід бойових дій слід розглядати в комплексі всіх заходів оборонної операції і не виривати з контексту подій.

Приміром, протягом декількох днів наші війська звільнили від ворога на півночі та півдні передмістя Бахмута близько 20 квадратних кілометрів. Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр у Telegram.

“Водночас, ворог дещо просувається в самому Бахмуті, вщент знищуючи місто артилерією. Крім того, ворог підтягує підрозділи професійних десантників. Тривають важкі бої з різним результатом”, написала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Найманці “Вагнера” “залізли в Бахмут, як щурі до мишоловки” Сирський

За її словами, у ситуації, що склалась, наші війська роблять максимум і навіть більше.

“Те, що оборона Бахмута триває стільки місяців та ще й на певних ділянках є просування це надзусилля наших бійців та високий рівень фаховості командування обороною”, наголосила Маляр.

Заступниця міністра оборони нагадала, що ворог має перевагу у кількості людей та озброєння.

“Разом з тим, завдяки діям наших військових, ще з минулого літа не може реалізувати свої плани на Бахмутському напрямку”, додала Маляр.

ЗСУ відтіснили армію РФ на південь та північний захід від Бахмута на Донеччині, що дозволило відновити лінію постачання, повідомила британська розвідка 16 травня.

Міноборони РФ визнало відхід своїх військ із позицій на північ від Бахмута.

15 травня Командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський заявив, що успіх контратак української армії у районі Бахмута “необхідно сприймати як частковий”.