“Це лише частковий успіх” – Сирський закликав не перебільшувати здобутки ЗСУ під Бахмутом

Просування українських військ на Бахмутському напрямку це перший успіх наступальних дій під час операції з оборони Бахмута на Донеччині.

І саме як частковий успіх його треба сприймати. Про це повідомив командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський, передає Military Media Center.

“Останні кілька днів показали, що ми можемо рухатись вперед та нищити ворога навіть у таких надскладних умовах. Втім, це лише частковий успіх. І саме так його треба сприймати”, сказав Сирський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ просуваються на фронті свіжі карти боїв

Він наголосив, що Україна воює меншим ресурсом, ніж ворог. Разом з тим, Силам оборони “вдається руйнувати його плани”.

“Все завдяки нашим бійцям, які б’ються з агресором, долаючи найвищу межу людських можливостей”, пояснив воєначальник.

Він наголосив, що операція з оборони Бахмута триває.

“Всі необхідні для оборони рішення прийняті. Всі можливі сценарії розвитку подій ми з командирами відпрацювали безпосередньо на місці бойових дій”, підсумував Сирський.

10 травня у Сухопутних військах ЗСУ підтвердили успішні контратаки Сил оборони на Бахмутському напрямку. На окремих ділянках фронту ворог не зміг втримати натиск і відступив на дистанцію до 2 км, повідомило командування.

11 травня на південь від села Іванівське Бахмутського району захисники вибили частину окупантів. Під час важких боїв воїни розбили підрозділи 4-ї окремої мотострілецької бригади та 374-го окремого стрілецького батальйону збройних сил Росії, повідомив батальйон “Айдар”.

Українські війська відкинули росіян назад на деяких східних напрямках, заявив президент Володимир Зеленський після Ставки верховного головнокомандувача 12 травня. Деталей він не повідомив.

У Міноборони заявили, що українські військові на Бахмутському напрямку не втратили за минулий тиждень позицій та просунулись вперед на 2 км.