Кислиця “пройшовся” по виступу Лаврова в Радбезі ООН

Представник України в Організації Об’єднаних Націй Сергій Кислиця заявив, що Росія реанімує політику радянського диктатора Йосипа Сталіна, який виступав проти прав народів на самовизначення.

Так український дипломат прокоментував виступ міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова в Раді безпеки ООН. Про це написав у Twitter.

Під час засідання Радбезу Лавров вкотре озвучував тези російської пропаганди про “колективний Захід”, який начебто веде війну проти Росії.

Також заявив про “клуб обраних, які ухвалюють принципові для світу рішення”. Окрім того, сказав, що США “зруйнували глобалізацію”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Генсек ООН поговорив з Лавровим про агресію РФ

Російський міністр почав розповідати про “західну меншість, яка говорить від імені всього людства”.

У виступі Лавров не забував нагадати “цілі” загарбницької війни РФ проти України. У цьому контексті заявив про “загрози НАТО та безпеки” і “захист людей”.

РФ розпочала дискусію в ООН, щоб реанімувати лейтмотив Ялтинської конференції 1945 року. На ній проєкт ООН мав другорядне значення у світі, заявив Кислиця.

“Сталін виступав проти надання малим народам будь-яких прав, які могли б суперечити бажанням Москви”, написав постпред України в ООН.

Доповнюється…