Росіяни досягають кульмінації у наступальних діях – ISW

“Великий” російський весняний наступ досягає кульмінації.

В інформаційному просторі РФ все частіше лунають фрази щодо потенційного масштабного українського контрнаступу, повідомляє у звіті Інститут вивчення війни (ISW).

Заступник голови ради безпеки РФ Дмитро Медведєв заявив, що в Генштабі знають про підготовку Києва до наступальних дій і розглядають власні рішення та відповіді для підготовки до контрнаступу України.

Своєю чергою, відомий російський блогер-мільйонник розповів, що українці поширюють дезінформацію про плани нападу на Білгородську область, щоб відтягнути війська РФ до прикордонних районів і дозволити українським силам атакувати інші ділянки фронту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скоро ЗСУ скористаються становищем окупантів у Бахмуті Сирський

Ще один мілблогер попередив, що ЗСУ, ймовірно, спробують розпочати контрнаступ до того, як російська оборонно-промислова база отримає можливість збільшити виробництво та зміцнити потенціал РФ для захисту.

“Російському військовому командуванню “потрібно буде перекинути значну кількість сил на лінію фронту, щоб або запобігти кульмінації, або розпочати відновлення наступальних операцій”, йдеться в звіті Інституту.

Окупаційним військам не вдається досягнути головної цілі вийти на кордони Луганської та Донецької областей.

Вести одночасно великий наступ на двох-трьох напрямках вони тим більше не здатні, розповів заступник начальника Головного управління воєнної розвідки Вадим Скібіцький.