Усіх чоловіків забирають на навчання: на окупованих територіях Луганщини триває прихована мобілізація

У п’ятьох тимчасово захоплених населених пунктах Луганщини російські окупанти залучають на військові навчання все чоловіче населення.

Про початок таких тренувань загарбники оголосили у Старобільську, Щасті, Новому Айдарі, Новопскові та Нижньотеплому. Про це вранці 18 березня повідомила Луганська ОВА.

До навчань залучаються ті, хто вже має паспорт так званої ЛНР або РФ.

“Таким чином окупанти намагаються приховати тотальну мобілізацію у цих населених пунктах”, ‒ йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Змушують збирати трупи ‒ Росія використовує мігрантів на окупованих територіях України

Тим часом на захоплених територіях росіяни масово займаються мародерством. Зокрема, у Сиротиному, що біля Сіверськодонецька, окупаційна влада розповсюдила інформацію про нібито проникнення диверсантів та роботу партизанів.

“Це стало причиною посиленого побудинкового обшуку населення. У закритих домівках замість диверсантів знаходять цінні речі”, ‒ зазначають в ОВА.

Окупантам на Луганщині вже не вдається приховувати втрати. Так, у Сватовому їм довелося облаштовувати додатковий госпіталь для поранених бойовиків.

“Будівля розташована в східній частині міста. Нині там перебуває близько 30 важкопоранених військових РФ, які були завезені туди протягом останніх двох діб. Загалом відзначається збільшення кількості важкопоранених російських військових. Евакуаційних рейсів на територію РФ побільшало з двох до трьох на тиждень”, ‒ йдеться у повідомленні.

Зазначається, що до обслуговування поранених залучають місцевих жителів, які мають хоча б якусь медичну освіту.

У колоніях так званої ЛНР вербують на війну проти України. Після вербування ув’язнених відправляють на фронт, повідомила Луганська обласна військова адміністрація.

У тимчасово захоплених ворогом Кремінній та Нижній Дуванці на Луганщині росіяни виселяють місцевих із їхніх будинків. Там вже розміщуються новоприбулі представники збройних сил РФ.