“По*рен на людей…. Нікому ніхто не потрібен” – дружина російського окупанта поскаржилася на командирів

Дружина одного з російських окупантів поскаржилася на забезпечення та умови життя військових РФ, яких відправили на війну в Україну.

Вона заявила, що вони не мають ні їжі, ні цигарок, а жити доводиться в лісопосадках. Про це вона сказала у розмові, яку перехвалили працівники Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Росії мобілізують навіть сильно хворих: перехоплення ГУР

“Ви бачите, їм по*рен на людей… Це скрізь! Не тільки тут. Скрізь по*рен на людей…. Нікому ніхто не потрібен. Вони теж тут у посадці жили, ні будиночка, нічого… З того, що спиляли, зробили собі будиночок.. І всім по*уй..”, – сказала вона.

Росіянка поскаржилася на начальство, яке приїхало на передову та нічого окупантам не привезло. Вона навіть запідозрила, що їжу та цигарки, призначені для військових, командування просто привласнює.

“Чого ти не підійшов і не спитав: “А що мені належить? Ні цигарок у мене немає. Ви ж їхали, то чому ви мені води не привезли? Те, що я заробляю, це мені належить, а ще мають бути хоч цигарки, я це точно знаю. Має бути всяка їжа, а ви навіть круп не привезли. Ви це повинні отримувати. Де ви це діваєте?” сказала вона.

Російський окупант розповів про відсутність поставок їжі в армії РФ.

У загарбників процвітає мародерство та бажання якнайшвидше втекти до РФ, йдеться в перехопленні від Головного управління розвідки Міноборони.

Він повідомляє, що у них щоденно багато “200-х” та “300-х”. Їх з 240 людей залишилося тільки 94. Окупант називає ситуацію “квестом на виживання”.