Яка ситуація зі світлом у Києві – в Yasno розповіли деталі

У Києві покращується ситуація з електропостачанням.

Але на лівому березі Дніпра ще залишаються проблеми, повідомив генеральний директор енергопостачальної компанії Yasno Сергій Коваленко.

“Можливе максимальне споживання у Києві зросло на 7 відсотків порівняно з учора. Зараз забезпечується орієнтовно 70 відсотків потреб житлових будинків, але все одно поки що діють екстрені відключення. Окремо згадаю лівобережний Київ. Тут побутові клієнти отримують лише до 30 відсотків від потреб, тому що досі ведеться ремонт одного із комунальних об’єктів генерації. А мережі від інших джерел генерації перевантажені і не можуть передати достатньо енергії на лівобережні райони. На жаль, поки терміни відновлення нам не відомі”, відзначив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві почнуть вручну відключати світло в деяких будинках YASNO

Зараз відбувається дуже багато локальних аварій. Відмовляє автоматика, система не витримує постійних ввімкнень і вимкнень.

Після російської ракетної атаки на українську інфраструктуру в енергосистемі зберігається дефіцит на рівні 19% від прогнозованого споживання, сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль. В Україні продовжують діяти графіки вимкнень, заявив прем’єр.

Енергосистема України поступово відновлюється, повідомили в Укренерго.