Через знеструмлення мереж 81 поїзд прибуває із затримкою – Укрзалізниця

Після російських терористичних ударів по об’єктах енергетики, відбулось знеструмлення великої частини мережі Укрзалізниці. Станом на 9:00 ранку 24 листопада 95 потягів попри все продовжують рух, 81 з них має затримку понад годину.

Про це повідомляє Укрзалізниця.

За інформацією компанії найбільш болючі маршрути:

№711 Краматорськ-Київ (затримка +12 год. 51 хв.);

№749 Київ-Ужгород з групою вагонів Київ-Відень (+11:08);

№17 Харків-Ужгород (+11:04);

№119 Запоріжжя-Львів (+10:58);

№3 Запоріжжя-Ужгород (+10:17).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Укрзалізниця попередила про затримку потягів

“Технічно найскладніші затримки – це Інтерсіті+, опалення яких залежить від електромережі. Екіпіруємо термоковдрами, але все ж – маємо везти пасажирів комфортно й у теплі, тож сьогодні 2 маршрути – на Краматорськ (712) та на Дніпро (732) – були підхоплені потягами далекого слідування з автономними системами опалення.

Детально інформуємо всіх міжнародних партнерів – вони надають виділені локомотиви, щоб забезпечити стикування, будуть допомагати українцям, що прибувають на їхні вокзали.

Дбаємо про комфорт: на вокзалах розгорнуті хаби з чаєм, кавою, гарячим харчуванням від World Central Kitchen, дитячими кімнатами, зонами підзарядки та відпочинку;

Нагадуємо, що пасажирів, які за форс-мажорних обставин не встиг на свої рейси, ми з тим же квитком саджаємо на наступний рейс того ж напрямку”, – зазначено в повідомленні.

Укрзалізниця запустила продаж абонементів на електричку, які можна придбати через чат-бот.

Квитки можна придбати через цифровий гаманець Apple Pay. Потрібно зайти на сайт УЗ.