У Росії розродилися новою брехнею про українську ППО

Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки України зібрав добірку фейків, маніпуляцій і дезінформації, які російські окупанти створили на ранок 24 листопада.

Зокрема, постійний представник Російської Федерації при Організації Об’єднаних Націй Василь Небензя заявив, що “пошкодження житлових будинків та жертви серед мирного населення відбуваються з вини української ППО, розташованої не обабіч міст, а в їх центрі. Внаслідок цього уламки або українські ракети, що збилися з курсу, влучають в об’єкти, в які РФ не цілилася”. Це дезінформація, повідомила ЦПД вранці 24 листопада.

Російські пропагандистські ЗМІ продовжують розповсюджувати фейки. Зокрема, вони повідомили, що “за розпорядженням офісу Зеленського, мобілізація в Україні йде поголовно в російськомовних областях. (При цьому) мобілізація майже не торкається західних регіонів. Наприклад, в Івано-Франківській та Львівській областях мобілізовано значно менше людей”.

Чергову маніпуляцію висловили в постійному представництві РФ при Євросоюзі. Там заявили, що “абсурдність такої “пропозиції” (визнання РФ країною-спонсоркою тероризму. Gazeta.ua) може бути неочевидною лише євродепутатам, які її підтримали. Ні безпосереднього, ні непрямого відношення до (РФ. Gazeta.ua), як і до української кризи, вона не має”.

Доповнюється.