Пояснюють це “охороною”. Окупанти перетворюють школи на казарми

Російські загарбники перетворюють навчальні заклади на тимчасово захоплених територіях Запорізької області на казарми.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

“Розселення солдатів відбувається попри навчальний процес. Зазвичай ворог займає один з поверхів і пояснює це “охороною”. У зв’язку з втечею ворога з Херсона, потреба в розселенні зросла. Відтак окупанти зайняли ще більшу кількість шкіл на Запоріжжі”, йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До Маріуполя стягнули багато мобілізованих. Їхатимуть на Запоріжжя Андрющенко

Також окупанти продовжують лікувати своїх поранених у цивільних лікарнях. Водночас цивільних пацієнтів не вивозять, а використовують як щит.

До того ж загарбники ховають свою техніку на території медичних закладів. Зокрема, в селищі Михайлівка Запорізької області у дворі на території пологового будинку розміщені близько п’яти машин росіян.

У вівторок, 22 листопада, на Запоріжжі російські війська обстріляли колону цивільних авто, що рухалися ґрунтовою дорогою. Рятуючись від війни, люди прямували до Запоріжжя, але через негоду опинилися на розмитій дорозі.

Як зазначається, під час обстрілів рятувальники організували евакуацію пасажирів та водіїв у найближчі укриття.

Рятувальна операція тривала 3 год. Жодна людина не постраждала. Після закінчення обстрілів усі автівки продовжили рух до пункту призначення.

Усього рятувальникам ДСНС на “Дорозі життя” вдалося відбуксувати 14 одиниць транспорту, врятувати 49 громадян, з яких 11 діти. Найменшому українцю лише два місяці.