У білорусі готуються прийняти 20 тисяч мобілізованих із рф – ГУР МОУ

білоруські військові

Повномасштабна війна росії проти України

У ГУР розповіли, які вказівки було надано зс рб

29 вересня стало відомо, що в білорусі готуються прийняти 20 тисяч мобілізованих з рф. Про це повідомляє ГУР МОУ в Telegram.

“В білорусі готують місця для розміщення 20 тисяч мобілізованих із рф. вони мають поповнити дислоковані в білорусі підрозділи зс рф. В результаті “поповнення”, співвідношення “досвідчених” та “молодих” військових має скласти 1 до 5″, – розповіли в повідомленні.

У ГУР розповіли, які вказівки було надано зс рб.

“Для розміщення планується використати існуючі військові фонди, а також цивільні приміщення і будівлі. Під ці потреби передають склади, ангари та інші приміщення покинутих сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств. Відповідні вказівки було надано зс рб та місцевим радам”, – зазначили в повідомленні.

Також в ГУР зазначили, що ворожі підрозділи використовуватимуть російську військову техніку зі складів на території білорусі.

“Після збільшення штату (ред. – ворожі) підрозділи використовуватимуть російську військову техніку зі складів на території білорусі. Також планується посилення за рахунок техніки та озброєння, знятих зі зберігання на території рф. Брак техніки для перевезення особового складу окупаційних військ планується поповнити за рахунок мобілізації цивільних вантажних та легкових автомобілів”, – мовиться в повідомленні.

“Також влада рб дала вказівку правоохоронним органам сприяти представникам зс рф у мобілізації російських громадян, які нещодавно заїхали на територію країни”, – розповіли в ГУР МОУ.

Як повідомляв 5.UA, Данілов оцінив можливість наступу з боку білорусі: “Отримають відповідь, на яку не розраховували”.

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на “5 канал” у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.