Що змінилося на фронті за тиждень: показали свіжу карту бойових дій

Успішні дії Збройних сил України не лише не зупинилися на Харківській області, але й поступово перекинулися на Луганщину.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки опублікував інтерактивну мапу контрнаступу ЗСУ за останній тиждень.

“Поточна ситуація може відрізнятися від зображеної на карті”, ідеться в повідомленні.

Українські військові продовжують успішний наступ на схід від річки Оскіл. Вони оточують угруповання росіян у Лимані на Донбасі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія рахує втрати: Генштаб повідомив гарні новини з фронту

Українська армія також почала визволяти Луганську область.

Крім того, сили оборони сковують ворога і на Херсонському напрямку, тримаючи під вогневим контролем переправи через Дніпро.

Тим часом новомобілізовані росіяни вже почали потрапляти у полон ЗСУ, оскільки російське командування кинуло на фронт “підкріплення” зовсім не підготувавши його.

Російський диктатор Володимир Путін продовжує кидати щойно мобілізованих росіян на посилення залишків різних підрозділів армії Росії. Зокрема найелітніших, які Збройні сили України розгромили на Харківщині й на інших ділянках фронту. Так звані новобранці прибули на посилення підрозділів 1-го танкового полку, 2-ї мотострілецької дивізії та 1-ї гвардійської танкової армії без жодної підготовки.