Порошенко в Corriere della Sera: немає ніякого “референдуму” – є фарс, щоб виправдати божевілля Путіна

Псевдореферендум на тимчасово окупованих територіях України це намагання виправдати божевілля Володимира Путіна.

Про це п’ятий президент України Петро Порошенко сказав в інтерв’ю італійській газеті Corriere della Sera. На запитання, що буде після сьогоднішніх “референдумів?”, Порошенко відповів, що використовувати слово “референдум” в даному випадку неправильно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Крута техніка”: Порошенко привіз військовим безпілотники

“Я не згоден з вами, коли ви використовуєте слово “референдум”. Референдуму немає. Є фальшивка, шоу, щоб спробувати легітимізувати божевілля Путіна, сценарій окупації. Те, що відбувається сьогодні, слід назвати своїм ім’ям: фарс”, наголошує Порошенко.

Він впевнений, що жоден українець не піде голосувати.

“Українці ненавидять Путіна за ті злочини російського вторгнення, які вони побачили. Якщо ви хочете знати, що відчувають люди на окупованих територіях, треба поїхати починаючи з Бучі, Бородянки і закінчуючи щойно звільненим Ізюмом. Люди тільки й чекають покарання за це варварство”, зауважує Порошенко.

“Що Путін буде робити з цим фарсом? Нічого. Це так, якби завтра він заявив, що Сицилія, Неаполь, Флоренція, чи Аляска, чи країни Балтії це Росія. Це нічого не змінить і не зупинить українські війська”, пояснив Петро Порошенко.

Петро Порошенко під час виступу з трибуни Верховної Ради закликав виключити Росію з Радбезу ООН і негайно надати Україні “План дій” щодо членства в НАТО.

Він закликав західних союзників дати Україні ще більше зброї та фінансової допомоги, а також посилити санкції проти Росії.