Осадча й Полякова обрушилися гнівом на РФ: “Не народ, а мотлох”

Співачка Оля Полякова й телеведуча Катерина Осадча гнівно відреагували на протести в Російській Федерації.

Після оголошення часткової мобілізації росіяни вирушили на мітинги ввечері того ж дня. У мережі опублікували чимало роликів з протестів. Однак Осадча переконана, що українцям їх показувати не треба.

“Не перепощуватиму жалюгідні марші й протести. На болотах вийшли кричати “нет войне” тільки, коли їхній улюблений керівник вирішив до нас відправити на екскурсію. Тобто раніше протестувати не було проти чого? Фу… Бридко. Низько. Не народ, а мотлох”, написала Осадча.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колапс на грузинському кордоні як росіяни тікають від мобілізації

Також телеведуча додала, що молодь РФ тримається доволі лицемірної позиції: протестує не проти війни, а лише проти мобілізації.

“А ще та жалюгідна молодь кричала: “Путіна в окопи”. Тобто воювати треба, але не тим, хто вийшов на протест, а тим, хто це придумав? Хтось у тій країні має розум? Якесь суцільне дно. І без варіантів підсилюватимуть виробництво великих пластикових пакетів. На те й заслуговують”, вважає Осадча.

Полякова вирішила показати підписникам короткий ролик з протестів, на якому росіяни кричать “Життя нашим дітям”. Це її обурило.

“А де ви раніше були? Тільки коли вас, росіян, це зачепило особисто, і страх за діточок змусив вас нарешті вийти на вулицю. І ви тепер кричите. А наших дітей вам шкода не було? А нашим дітям життя не було потрібне?” заявила Полякова.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Оля Полякова (@polyakovamusic)

Після оголошення президентом РФ Володимиром Путіним часткової мобілізації в Росії розпочалися протести. Росіяни вийшли на мітинги в Москві й Санкт-Петербурзі 21 вересня.

У Москві протестувальники зібралися на Старому Арбаті. Їх одразу оточила поліція. Москвичі скандували: “Ні війні”, “Путіна в окопи!”. У двох містах затримали понад 100 протестувальників.