“Володіє зброєю” – Сумська поділилася, чи піде її чоловік воювати

Народна артистка Ольга Сумська розповіла, чи буде її чоловік, актор Віталій Борисюк воювати. Зараз йому 59 років, тож його ще можуть призвати до армії.

Акторка зауважила, що її чоловік, як військовозобов’язаний, у перші тижні війни вирушив до військкомату. Цим поділилася в програмі “Слава+”.

“Коли він прийшов, це якраз почалася війна, за два тижні він пішов до військкомату. Сказали, що поки що не на часі, тому що сьогодні ми беремо військових. Звісно, він на готові. На той страшний час ті чоловіки, які залишились у нас в будинку в нашому мікрорайоні, вони боронили. Хоча і не тероборона, але вони були корисні. І привезти якусь нагальну гуманітарну допомогу, просто стежити за подвір’ям”, прокоментувала Сумська.

Додала, що її чоловік спортивний і вміє поводитися зі зброєю. Тож якщо його призвуть, він піде на фронт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гапчинська показала ніжні моменти зустрічі чоловіка з фронту

“Тоді у військкоматі йому сказали, що поки що ми вам не даємо згоди. Спочатку заходять військові, люди, які навчалися цій професії. Все ж таки Віталій актор. Звісно, він спортивна людина і володіє зброєю. Якщо треба буде, ну а як же. Звісно, що відгукнеться”, сказала Сумська.

Вона поділилася, що як і всі жінки, переживає за чоловіка.

“Сьогодні кожна жінка думає про це. Мої думки сьогодні не настільки важливі, як думки тих жінок, які втратили своїх чоловіків. І тих жінок, чоловіки яких боронять нашу країну. Вони під вогнем орків. Звісно, переживаю, всі ми люди, боїмося за своїх чоловіків”, сказала Сумська.

Сумська поділилася архівним знімком, зробленим 1983 року. Тоді ж вона почала зніматися у фільмах. У 16 років майбутня зірка вперше з’явилася на екранах. Тоді зіграла в стрічці “Вечори на хуторі біля Диканьки” режисера Юрія Ткаченка.